Kombi Kart Tamiri
Kombilerin çalışma prensiplerini yönlendiren ve sisteme kumanda eden elektronik beyin diye tabir ettiğimiz kartlardır.
 
Ateşleme Kartı: Ateşleme kartı üzerinde bulundurduğu trafo vasıtasıyla kombi yanma haznesinde bulunan elektrotlara akım göndererek gazın yanmasını sağlar ve yine aynı kart üzerinde ateşlemeyi hissedip kesen devreler bulunmaktadır. Ateşleme kartı komutunu modülasyon kartından almaktadır.
 
Elektronik Kart : Elektronik kart cihazin beyni konumunda olan elektronik kart gerekli olan enerjinin en uygun, emniyetli ve verimli bir şekilde elde edilmesini temin eder. Elektronik kart cihaz içinde bulunan ölçüm sensörlerinden ve kontrol sistemlerinden aldığı sinyallere göre cihazın çalışmasını yönlendirir.
 
Genel olarak ara sıra karşılaşılan sorunlardan olan kombi kartı arızası trafolardan kaynaklanan sorunla kombinin kartı arızalanır. Binanın içinde bulunan elektrik akımının azalması sonucu bazen evlerde bulunan ev aletlerini bozmaktadır. Kombi kartı da zarar görmektedir. Fakat bu tür aksaklıkların yaşanmaması için koruyucu cihazları akım düzenleyici cihazların takılmasını önermekteyiz. Kombi tamiri ve onarımı için markası ne olursa olsun servisimizin verdiği destek ile kartınızın tamiri yapılmaktadır. Yapmanız gereken sadece servisimizi arayarak bilgi almak ve garantili işlerimiz ile çözümlerimizden faydalanabilmektir.
Hemen Ara
WhatsApp